player
15 Yorum
(4 / 5) Toplam Oy : 931
1 İzlenme

Haber listemize kayıt olun, her gün eklenen diziler mailinize gelsin ve ilk siz izleyin! TIKLAYIN!

SIZ DE BAGIS YAPIN

İzleyiciYorumları

Tüm Yorumlar

ÜzgünMutluMutluMutluGüleçMutlu

 • alkollünutella

  alkollünutella. 2 yıl önce demiş ki;

  süper bi bölüm her zaman ki gibi tesekkurler diziport

 • rumuz91

  rumuz91. 2 yıl önce demiş ki;

  bu arthurun amcası gwene sarkıyomu kıskanıyomu bana ole geldi :d

 • unknown

  unknown. 2 yıl önce demiş ki;

  emeklerinize sağlık başka ne diyebilirimki

 • uAkaptan

  uAkaptan. 2 yıl önce demiş ki;

  Merline de şovalye giysisi çok yakışmış

 • dolgunbey

  dolgunbey. 2 yıl önce demiş ki;

  sormaktan bıktım merlin ne zaman danışman olup saygı duyacak

 • serdil12

  serdil12. 2 yıl önce demiş ki;

  bunlarda alıştı öpüşmeye ya

 • htc35

  htc35. 2 yıl önce demiş ki;

  emeği geçen herkese çok teşekkürler tüm bölümleri birbirinden güzel severek izlediğim dizilerden biride budur gwen ve arthur a gelince gwen bir hizmetçi olarak giydirilip makyajlanmış bir tip çok çirkin sayılmaz ama kişilik ve aklı onu öne çıkarıyor asıl ben arthuru hiç beğenmiyorum o ne öyle kemerli bir burun çarpık dişler saş kesimi düzgünde yüzünü kurtarıyo yani cüsse de yok öyle boylu poslu da değil onun yerine lancelot olacaktı baş rolde bak dizi nasılda fazlasıyla coşuyodu ama tiplere değil işlenen konuya odaklanmak lazım bur da benim yorumumda boş yani aslında bölüm güzeldi ve ben etkilendim gerçekten arthur bir krala yakışır gibi davrandı son bölümde adminim teşekkürler seviyeli ve güzel bir sitede bu güzel dizileri evimizin konforunda bize sunduğunuz için ...

 • mrv_merlin

  mrv_merlin. 2 yıl önce demiş ki;

  Ohaa çok mikemmeldi. Admin ellerine saglık tek sorun dayı yerine amca demesi neyse sonuçta hepimiz anlıyoruz. Gwene olan nefretim atmakta bu arada 5 .bölüm çok heyecanlı olacak.
  Bradley

 • kyle_xy84

  kyle_xy84. 2 yıl önce demiş ki;

  valla arkadaşlar yorumlarınıza bayılıyorum )) ancak dizi almış başını gitmiş 4. sezon bitecek nerdeyse siz hala Gwen'in Arthur'a yakışıp yakışmadığını tartışıyosunuz neyse delinin biri kuyuya birtaş atmışkırk akıllı çıkaramıyor hesabı bi delilikde ben yapayım (merlinin aşk hayatı ne olacak onu tartışın bari yokmu bu çocuğa bir öneriniz))

 • cemalcaner21

  cemalcaner21. 2 yıl önce demiş ki;

  güzelbi bölüm dü

 • _memo_97

  _memo_97. 2 yıl önce demiş ki;

  G.G sus artık be

 • golgecicegi

  golgecicegi. 2 yıl önce demiş ki;

  Sataşan sensin arkadaşım.. Ne diyorum ben 1. sezondan bu yana sana ? Ne diyorum? DİZİYE YORUM YAP, YORUM YAPANLARA YORUM YAPMA(!) diyorum. Nihayet yorum yapmama kararı aldıysan buna sevinirim ben de, diğer bir çok kişi gibi (senin eleştirilerinden sıkılan) Destan yazmaya bu kadar meyilliysen kitap çıkar. Veya eleştirmen ol bi yerlerde ama burası o yer değil. Huzurumu kaçırıyorsun. Yeter ! Bilmişliğin de, destan yazıp yazıp sonra yapmacık "kusura bakmayın" tavırları sergilemenin de gereği yok. Yeter.. Diziye yorum yap veya sus !
  Syn admin,"Dizi hakkındaki yorumlarınızın bir baskasının yazmıs olduklarına binayen azalmamasını temenni ediyoruz." diyorsunuz altta G.G. isimli üyeye. O zaten diziye yorum yapmaz. Yorumlara yorum yapar. Onu haklı bulmuşsunuz gibi bir cümle olmuş. Diziye yorum yapanlara karşı adaletsiz bir tavır olur bu. Lütfen kimin kime sataştığına bir bakın önce, kontrol edin 1. sezon itibariyle bu üyenin yazdıklarını. Sürekli herkesi eleştirir bu arkadaş. Ve çok rica ediyorum bu G.G. isimli arkadaş birilerini eleştirip, dizi yerine kişilerin yorumlarına yorum yaparsa yayınlamayın.  __________
  Admin Notu : Dizi hakkındaki yorumlarınızın bir baskasının yazmıs olduklarına veya admin notuna binayen azalmamasını temenni ediyoruz.

 • ZeroSystem

  ZeroSystem. 2 yıl önce demiş ki;

  Çevirmene: Uncle; hem amca hem de dayı için kullanılır. Ancak dizinin senaryosunun akışına bakıldığında bunun dayı anlamında kullanıldığı görülmektedir. Lütfen dikkat edelim. Teşekkürler.

 • G.G.

  G.G.. 2 yıl önce demiş ki;

  Eh.. Gene başlıyoruz... Sanırım ,bunu yazmaktan ben sıkıldım, ama bazı kendini bilmezler sıkılmadı!
  1. Bazıları kendi nicknamelerini cok parlak görüyor olmamılar ki, başkalarının kendilerinden sıkılma olasılığı ihtimaline vermiyorlar. Gözleri mi kamaşıyor nedir!
  2. Sürekli birilerine 'sataşarak' kendilerine prim verdiklerini sanıyorlar ama fena halde yanılıyorlar. Çünkü, yazdıklarıyla BAYAN, hep AYNI şeyleri yazan, SATASžAN ve artık OKUMADAN ANLADIGžIM bu yorumlar fena halde CAN SIKMAYA başladı.
  3. Burada yazmış olan yorumlar onların yorumlarıyla uyuşmayabilir, bilmiyorum cünkü 'onların' kini okumadım.
  4. Bir de galiba bu arkadaşların yaşı bir hayli küçük! ( yorumlardan, seçtiği kelimelerden anlaşılıyor da.. daha eskilerde okuduğum birkaç yorumdan ( Merlin yorumu diye okumaya başladığım ama okudukça öyle olmadığını anladığım gereksiz sataşma meyilli yorumlardı. Ve işin kötü tarafı hep aynı ' NICK NAME' lerden..) Bir şey fark ettim... Millet olarak sataşmayı gerçekten çok seviyoruz.. Kanıtı: Merlin diye yazın youtube a adamlar ne kadar güzel yorumlar yazıyorlar, ingilizce... Hayır sataşan bile yok. Karakterlere itici yorum
  yok, beğenende var, beğenmeyende.. Ama herşeyden önce birbirlerine saygısı var. Hiç de öyle yok gwen güzel, haydaaa sen dedin güzel bu nasıl olur! Çirkin işte, çirkin, çirkin!..Mantığıyla sataşan yok denecek kadar az!.. Sosyal-Lab gibi..
  5. 4. yorumun devamıdır. O yüzden artık onları- yorumlarını kale almayıp yazacağım son yorumdur.

  Onları fesat içleriyle başbaşa bırakıyoruum... Bundan sonra cevap vermiyorsam, onları OKUMADIGžIMDAN ve evet bildiniz KALE ALMADIGIMDANDIR..

  Yayınlayan Adminlere de hem teşekkür ederim.. Hem de mecbur hissetiğim bu yorumu okumak zorunda kalmalarına neden olduğum için kusura bakmayın.. bundan sonra zaten benden görmeyecekler.. Yukardaki cümlede belirmiştim zaten nedenini..He bir de daha kötüsü gereksiz yorumları okumalarına sabır diliyorum... Yok gercekten zor iş...

  __________
  Admin Notu : Dizi hakkındaki yorumlarınızın bir baskasının yazmıs olduklarına binayen azalmamasını temenni ediyoruz.

 • zaara

  zaara. 2 yıl önce demiş ki;

  şu arthur gercekten de iyi bi kralmış...yanlız merlinden olmasa bu adam coktaaan olmuştü,bi kere olsun ona tesekkür etmıyor...