player
15 Yorum
(5 / 5) Toplam Oy : 1032
1 İzlenme

Haber listemize kayıt olun, her gün eklenen diziler mailinize gelsin ve ilk siz izleyin! TIKLAYIN!

SIZ DE BAGIS YAPIN

İzleyiciYorumları

Tüm Yorumlar

ÜzgünMutluMutluMutluGüleçMutlu

 • tevfik_42

  tevfik_42. 2 yıl önce demiş ki;

  abi bu filme bayılıom yaa :P

 • merlin-33

  merlin-33. 2 yıl önce demiş ki;

  benim bildiğim merlin elma şarabını bal likörüne tercih eder

 • Harbi001

  Harbi001. 2 yıl önce demiş ki;

  herkes hakettiğini alır.. arthur gweni iç güzelliği için sevmiş dış güzellik bahane...!

 • golgecicegi

  golgecicegi. 2 yıl önce demiş ki;

  Ne biçim rivayetmiş o öyle :d ahahah ... filmde neden çirkin yapmışlar madem güzelmişte? bu rolde zaten aşırı güzel afet olunması gerekiyor.. cadı rolü değil bu rol kral arthurun karısı rolü :d ya sabır...

 • meltemeltem.

  meltemeltem.. 2 yıl önce demiş ki;

  gwen oyuncu olarak çirkin gerçek hayatta gayet güzelmiş yani rivayete göre

 • Bittirüya

  Bittirüya. 3 yıl önce demiş ki;

  nur587846 yorumuna bayıldım DDDDDDDD

 • golgecicegi

  golgecicegi. 3 yıl önce demiş ki;

  Ayrıca, bu şovalyeler ne kadar da beceriksiz çıktılar.. yolda iki adam önlerini kesip öldürdü ve onlar kendilerini savunamadılar bile .. Gwaine süperdi ya ikinci kez izliyorum bu bölümü.. 3. sezon bitti geri döndüm bu bölümü özellikle seçip izledim baktım daaynı fikirdeyim değişiklik pek yok. sadece kralın gıcıklığına ilave yapabilirim.. oğlunun hayatını ikinci kez kurtaran bi adamı bölümün sonunda herşey açığa çıkınca hala neden gönderiyor ordan ! suçu neydi? şovalyelere saldırmak mı? eee onlar şovalye dillerdi... ! suç düşer bu durumda.. iyi ki krallıkta yaşamıyorum ben.. kralla ilk karşılaşmamda beni astırmaya karar verirdi kesin :d "sen kimsin ben kralım düzgün konuş saygılı ol .. ben ne dersem doğru odur.. gökyüzü kırmızı diyosam öyledir, asın şunu" dermiş mesela :d

 • golgecicegi

  golgecicegi. 3 yıl önce demiş ki;

  Biraz aşağıda 2 hafta önce

  "golgecicegi. 2 hafta önce demiş ki;
  )) süperdi.. Eğer dizi devam eder de, Arthur'un gerçek hikayesindeki gibi yuvarlak masa şovalyeleri kurulursa belkide bu Gwaine geri gelir ! օ�ovalye olarak.. Zaten ondan iyisini mi bulucakalr ya çok yetenekli hemde babadan destekli bu konuda.. ......"
  demişim.. sezon bittiğinde haklı çıktığımı gördüm

 • vampirrellaa

  vampirrellaa. 3 yıl önce demiş ki;

  gwen'de hakikaten çirkin şansı var ya. ayrıca her önüne gelene de bi öpücük atıyo. arthur'u haketmiyo o kız. gwain keşke gitmeseydi ya.

  paylaşım için teşekkürler...

 • nur587846

  nur587846. 3 yıl önce demiş ki;

  öldürün beni ... lütfen biri beni öldürsün.....herkezin gwen e aşık olduğunu bi dünyada daha fazla yaşayamam tanrı aşkına ömrümde gördüğüm en çirkin kızlar listemde kendisi. (en tepedeki) ama yine de herkez onu seviyo . gelde delirme..ya arthur manyak sın sen o kadar kız varken (benim gibi :p )

 • merve_bradley

  merve_bradley. 3 yıl önce demiş ki;

  Ben Cnbc e de yeni bölümlein,i gördüm Arthuru babası evlendiroyudu Arthur o kızı kız da arthuru sevmiyordu evlenmiyorlar çirkin kız gwen yzdn off off. Arthur Arthurr hrka seni sewem arthuurr

 • prınceofpersia

  prınceofpersia. 3 yıl önce demiş ki;

  golgecicegı ne katılıyorum her dizinin altında yorumun vr helal

 • golgecicegi

  golgecicegi. 3 yıl önce demiş ki;

  )) süperdi.. Eğer dizi devam eder de, Arthur'un gerçek hikayesindeki gibi yuvarlak masa şovalyeleri kurulursa belkide bu Gwaine geri gelir ! Å�ovalye olarak.. Zaten ondan iyisini mi bulucakalr ya çok yetenekli hemde babadan destekli bu konuda.. Gwen denen kızı Arthur'a yakıştırmak ve onu güzel, asil, akıllı ve düzgün bir kız olarak görmeye çalışıuyorum ama olmuyor.. Kalbi güzel desek, huyu güzel diil ki sadece merhametli olmak yeterli diil.. Merlin, Lancelot, Arthur... İltifatlara boğdu 3 ünü de.. Bu adama pas vermiş diil tamam ama diğerleri nolşucak, silip atıcaz mı? Ayrıca netice de Gwen Arthur'un eşi olucak biz ne desek boş bari güzel bi kız seçselermiş de biz de ikisini yakıştırmak için bu kadar debelenmeseymişiz.. sırf bu kızı layık bulmadığımdan Arthur'a; izleyesim gelmiyor diziyi.. Hem rol karakteri olarak itici, hem de zaten aktristi beğenmiyorum itici geliyor.. Üstelik saçma.. Güzel bi kız seçselermiş hadi diycez ki hizmetçi filan demiyor herkes ona kapılıyor.. Eee.. Değil.. Zengin de dğil.. Soylu da değil.. Huyu da iyi değil, ne istediğini kimi istediğini bilmiyor .. Bir önceki yorumda "bir avuç bal, yapışta kal" ifadesine bayıldım BİZ KIZ MİLLETİ BU KIZI SEVMEDİK.. ARTHUR'A LAYIK GÖ�RMEDİK..
  Ayrıca şu kral da acaip gıcık .. Ya Hu senin oğlunu kurtarmış, sen tutup iki şovalyeyi(sahte şovalyeyi) dövdü diye adamı idamlık yap.. genelde bu kral tiplemesindeki karakterlere KASKAFALI denir nato kafa nato mermer de dendiği olur..

 • Gub.

  Gub.. 3 yıl önce demiş ki;

  Gwaine güzelmişşş
  umarım bir daha görürüz kendisiniii ayrıca Gwen'de bir avuç bal yapışta kal hani yanii ne buluyorlar bilmem ki

 • onekio

  onekio. 3 yıl önce demiş ki;

  Gwen,maşallah yoluna tam gaz devam ediyor..Merlin,Arthur,Lancelot bi de şimdi Gwaine çıktı.Boşuna dememişler,çirkin şansı diye.. İlerde büyücü falan olduğu ortaya çıkarsa şaşırmam haa.. Bu kadar insanı bu güzellikle !! ancak büyüyle kendine aşık edebilir çünkü.. Bu arada bu bölümde Merlin'de çok tatlıydı yaa. O iri,yarı kaslı şövalyelerin yanında ergen bir çocuk gibi duruyordu. Arthur dövüşürken de gözü hep onun üzerindeydi. Bu nasıl bir sadakattir ya.. Hele ki dizi biterken Arthur ile koşuşturmaları süperdi. İki küçük arkadaş gibiydiler..Arthur'unda o komik mimiklerine bayılıyorum..