player
4 Yorum
(4 / 5) Toplam Oy : 275
1 İzlenme

Haber listemize kayıt olun, her gün eklenen diziler mailinize gelsin ve ilk siz izleyin! TIKLAYIN!

SIZ DE BAGIS YAPIN

İzleyiciYorumları

Tüm Yorumlar

ÜzgünMutluMutluMutluGüleçMutlu

 • ayten977

  ayten977. 3 yıl önce demiş ki;


  Neden Yeni bolum yok? Lutven yuklermisiniz? Izlemek istiyorum

 • karhan7

  karhan7. 3 yıl önce demiş ki;

  smo sana katılıyorum işe saygı gösterilmeli ama işe saygı gösterilmeli bu yapıma degil yani bu kadar ucuz ve bu kadar saçma dizi olamaz okulunu okumuşsun,ALLAH aşkına 10 üstünden 1 verilirmi şu diziye 100 üstünden belki 2 yani o kadar saçma ve degersizki söz bulamıyorum ifade etmeye ...

 • smo

  smo. 3 yıl önce demiş ki;

  psysea tamam çok saçma olabilir ama yapılan çalışmaya saygı duymak gerekiyor ilk başta. onuda geçtim ben kendim senaryo yazıp çekmeliyim diyorsun ben bu işin okulunu okuyorum o işler okdar kolay değil önce onun sinopsisi snra treatmentı sonrada senaryosu yazılır. bunları bilmeyen insanlar için bukadar konuşmak çok kolay ama onun nelerden geçtiğini bilmiyorsunuz o yüzden çalışmaya saygı göstermelisiniz. yaratıcı fikir bulabilirsin bende dizi çekebilirim diebilirsin ama kesinlikle saygı göstermen gerek .

 • psysea

  psysea. 3 yıl önce demiş ki;

  Gerçekten beklediğim gibi, hiç hayal kırıklığına uğramadım. Ancak bir türk yapımında senaryo ticari amaçla 80-90 dakikayı doldurmak için bu kadar saçma kurgulanabilir. Aslında kurgu da yok, beklendiği gibi ağlayıp zırlayan anne, sosyal statüsünden dolayı aile içi kumpaslar, kayıp kıza dair tek bir ibare yok. Ben izlerken daha yaratıcı fikirler ürettim emin olun. Belki de oturup bir senaryo yazıp çekmeliyim. Yazık..