player
15 Yorum
(4 / 5) Toplam Oy : 361
1 İzlenme

Haber listemize kayıt olun, her gün eklenen diziler mailinize gelsin ve ilk siz izleyin! TIKLAYIN!

SIZ DE BAGIS YAPIN

İzleyiciYorumları

Tüm Yorumlar

ÜzgünMutluMutluMutluGüleçMutlu

 • mojitos

  mojitos. 2 yıl önce demiş ki;

  merak edenlere söyleyim rüya müya değil tripte değil tamamen gerçek olanlar kardeşimmm

 • junkieilker

  junkieilker. 2 yıl önce demiş ki;

  jesse rüyamı görüyor acaba?? met tribindemi? Walt ne oldu sana dostum

 • sıtkıözkaya

  sıtkıözkaya. 2 yıl önce demiş ki;

  walt böyle daha iyi ya muhteşemsin!

 • Heisenberg

  Heisenberg. 2 yıl önce demiş ki;

  adamımsın walt işte böyle =))

 • asimgenc

  asimgenc. 2 yıl önce demiş ki;

  bütün bölümleri izledim son iki bölümde takıldım ne yapmam lazım adim....))))

 • diziisx

  diziisx. 3 yıl önce demiş ki;

  yuh ne olmus la bunlara kafayı yedi sonunda adam

 • reklamalan

  reklamalan. 3 yıl önce demiş ki;

  ***spoiler içermektedir***

  çocuğu kim öldürttü bilemiyorum ama walterin son hamlesi.. hadi arabayı çarptın ama kafasına sıkıyor arkadaş walt baya değişmiş nerde ilk bölümdeki nerde şimdiki :p

 • LuCenT

  LuCenT. 3 yıl önce demiş ki;

  kardeşim demez olaydım adam hispanic diye keşke.. yani orada bizim ne gördüğümüzden bahsettim ten yüz yapısı falan ki bunlar oynadığı karakterle alakalı birşey.. hispaniğe benzemeyen bi adamı hispanik bi karakterde oynatmazlar heralde.. yoksa ben ne bileyim adamın babası kim anası kim.. dediğim gibi adamın fast food zincirinin adına dikkat edebilirsin.. yada hiç bişeye dikkat etmeden imdbde yazan karakter kısmından aldığım alıntıyı okuyabilirsin.. adamın illaki akrabası olması gerekiyor kısmınıda dizinin yapımcılarına iletiriz eminim dikkate alırlar ))

 • shatt

  shatt. 3 yıl önce demiş ki;

  lucent kardeş sen oynadığı karakteri değil kendisi hispanic demişsin ''ten rengi yüz yapısı zenciye benzemiyor.''adamın açık tenli olması (diğre zencilere göre) melez olmasından kaynaklanıyor. öne sürdüğün savı yani hispanic karakteri oynamasını sadece ispanyolca bilmesi ne bağlıyosun ki güneyde ispanyolca yaygın bir dil diyerek kendin çürütüyorsun.son olarak eğer adam meksika asıllı olsa illaki ama illaki meksikada akrabaları olması gerek.dizideki meksikalılar hep birbirleriyle akraba yada aile olarak bu işin içinde.bu adam tek tabanca.meksikadaki uyuşturucu baronu ile konuşmasında baron onu kendi insanın dan değilde amerikalı bir uyuştucu baronu olarak konuşuyor..dikkatli seyredersen anlarsın.

 • LuCenT

  LuCenT. 3 yıl önce demiş ki;

  evet erinmedim imdb ye girdim.. yaptım bunu ) dizideki karakter kısmında adama şöyle denilmiş "His origin is unknown, though it has been stated he is from somewhere in South America." artık bişey demem gerekmez bunun üstüne heralde.. saygılar..

 • LuCenT

  LuCenT. 3 yıl önce demiş ki;

  ) yani öyle polemik olsun diye söylemedim ben. dizideki rol olaraktan örgütün başı hispanik birisi. zaten sahibi olduğu fast food zincirinin adıda los pollos. yani adam gerçekte aborijin olsun isterse ispanyolca amerikada özellikle güney batı kesminde çok yaygın .. uyarılar ingilizce ve ispanolca olarak yazıyor heryerde tabiki bir zenci ispanyolca bilebilir hatta anglosakson olsun ne olursa olsun farketmez oralarda gayet normal birşey bu. ben kim ne dil bilebilirden ziyade orada dizideki karakterin hispanik olarak canlandırıldığını demek istedim sadece .. saygılar..

 • donjaq

  donjaq. 3 yıl önce demiş ki;

  Training Day ( İlk Gün) hatırlarsak Denzel baba Eathen'a sokaklarda sağ kalmasını İspanyolca'ya borcu olduğunu söylüyordu, bu da bir zencinin İspanyolca bilmesini doğallaştırır sanırım.

 • shatt

  shatt. 3 yıl önce demiş ki;

  lucent arkadaş adam ispanyol demişsin.valla nasıl benzettin anlamadım imdb de araştırdım biraz.babası italyan annesi afro amerikalı dedikleri amerikada yaşayan bir esmer vatandaş.ne yani bi zenci ispanyolca konuşamazmı.

 • sylar_35

  sylar_35. 3 yıl önce demiş ki;

  İnanılmaz bi sondu Hacı naptın sen ya Walter Adamım benim .

 • ZeroSystem

  ZeroSystem. 3 yıl önce demiş ki;

  Yine süper bir bölümdü... Ö�ellikle son 2dk çok şaşırtıcı ve muhteşem olmuş.
  Gerçekten tüm zamanların en iyi dizisi olmaya aday!