player
8 Yorum
(4 / 5) Toplam Oy : 424
1 İzlenme

Haber listemize kayıt olun, her gün eklenen diziler mailinize gelsin ve ilk siz izleyin! TIKLAYIN!

SIZ DE BAGIS YAPIN

İzleyiciYorumları

Tüm Yorumlar

ÜzgünMutluMutluMutluGüleçMutlu

 • Crash1414

  Crash1414. 2 yıl önce demiş ki;

  Hm iki bilekte aynı derinlikte kesilip intihar süsü verilmeye çalışılmıs meger baya ilginç bir kurgu hayran kaldım doğrusu!

 • kgunay

  kgunay. 2 yıl önce demiş ki;

  hani replikler falan çok rahatsız etmiyo da, bahar karakterini canlandıran daha yapmacık istese de olamaz. Bilinçli mi yapıyo anlamıyorum..

 • vangobel

  vangobel. 3 yıl önce demiş ki;

  gereksiz karakter bahar geçen bölüm ne güzel yoktu gene girmiş diziye ölse de kurtulsak şu kadından ya.diziyi mahvediyor

 • kapikoyli

  kapikoyli. 3 yıl önce demiş ki;

  Ellerinize sağlık. Çok güzel bir hizmet veriyorsunuz. Yalnız bir eleştiri yapacağım.

  Sol üst köşede "Star Logosu" . Sağ üst köşede "Yeni Bölüm" Yazısı . Sağ alt köşede "Behzat Ç." Yazısı. Aşağıda kocaman kocaman Diziport Reklamı. Bunun ne kadar dikkat dağıttığını düşünsenize. Yakında bu reklamlar ve logolar yüzünden dizinin görüntüsünü alamayacağız.

 • erkanmerlin

  erkanmerlin. 3 yıl önce demiş ki;

  evet shatt gerçekten çok elit bir dizi. Ama çok karıştırdılar. bokunu cıkarmazlar umarım

 • shatt

  shatt. 3 yıl önce demiş ki;

  yok böyle bi dizi,harika yapmışlar yahu,yapanada oynayanada helal olsun.bu kadarmı gerçekçi olur diyologlar.Spoiler i�erir! [G�ster]

  yalnız gazeteci çok bela açacakl başlarına,dexter gibi ortadan kaldırmak zorunda kalmasalar gazeteciyi baarii,iyice b.ka sardılar.uçkur davasına gidecek hepsi

 • pocecienta

  pocecienta. 3 yıl önce demiş ki;

  Spoiler i�erir! [G�ster]

  Pek saygı değer site yöneticileri. Çok merak ettiğim bir soruyu sual etmek istiyorum.


  Dizi açılış sayfasında cinsiyetimizi ve yaş aralığımızı soran şu garip spam nedir? Hayır, her şekilde sorulacak ise bizim üye girişi yapmamızın amacı nedir? Cinsiyetimizi ve yaşımızı öğrenmek isteyen profilimize giremiyor mu?

  Beğendiğimiz, izlemek istediğimiz her dizide yaşımızı, cinsiyetimizi belirtmek zorunda oluşumuz ne kadar can sıkıcı bir haldir bilmenizi isterim.


  [Gizle]

 • erkanmerlin

  erkanmerlin. 3 yıl önce demiş ki;

  ankarada ogrenciyken her hafta yerdim o donercide yav. Benim evin orası. Fena acıktırdı beni ya. Dünyadaki en iyi dönercidir orası. Cacık bedava.