player
5 Yorum
(4 / 5) Toplam Oy : 717
1 İzlenme

Haber listemize kayıt olun, her gün eklenen diziler mailinize gelsin ve ilk siz izleyin! TIKLAYIN!

SIZ DE BAGIS YAPIN

İzleyiciYorumları

Tüm Yorumlar

ÜzgünMutluMutluMutluGüleçMutlu

 • crazy0660

  crazy0660. 4 yıl önce demiş ki;

  güzel bir site.çalışmaları için tşk edecegimize "diziler çok yavaş yükleniyor ve ayrıca bir dizi 10 parçadan oluşmazki çok saçma çok hiç sevmedim..... " şeklinde saçma bir eleştiriyi birde yavaşşşşş diye saçma ve bir o kadar kaba bir başlıkla buraya yazmak gerçekten ayıp arkadaşım!...uzun süredir diziport'ta izliyorum sevdigim tüm dizileri.hangi dizide ne sorun olduysa admin bizim sitemkar iletilerimize cevapta yazdı,istediklerimizi de yaptı.lütfen biraz daha anlayışlı ve kibar olalım arkadaşlar.hepinize iyi seyirler.tşkler diziport...

 • uummit

  uummit. 5 yıl önce demiş ki;

  beb bu diziyi çok sewiyorummmmmmmmmmmm :P

 • gulsen_ozden

  gulsen_ozden. 5 yıl önce demiş ki;

  Gençliğin sorunlarınla ilgilenen diziler beğeniliyor keşke çoğunluğu cahil olan toplumumuz biraz ders alabilse, yapımcılara, oyunculara ve DİZİPORT'A teşekkür ederiz.
  Gülsen Özden

 • esra_h

  esra_h. 5 yıl önce demiş ki;

  diziler çok yavaş yükleniyor ve ayrıca bir dizi 10 parçadan oluşmazki çok saçma çok hiç sevmedim..... :H

 • nazmikoray

  nazmikoray. 5 yıl önce demiş ki;

  Hoşgeldin aramıza " melekler korusun " son zamanlarda belki unutulmaya yüz tutan geçlik dizileri ve gençlerin aileleriyle olan sorunlarını gerçek bir dille irgileyen gerçekleri sapıtmadan direk izleyecenin anlayabileceği yapımlar yapıldığı için hem yapımcılara,yazarlara ve onların her hayal ürünü rollere gereken canlılığı ve yaşamı yansıtan oyunculara başta teşekkür ederiz.Ve yayın hayatında başarılar dilerim.
  Saygılarımla