player
9 Yorum
(4 / 5) Toplam Oy : 376
1 İzlenme

Haber listemize kayıt olun, her gün eklenen diziler mailinize gelsin ve ilk siz izleyin! TIKLAYIN!

SIZ DE BAGIS YAPIN

İzleyiciYorumları

Tüm Yorumlar

ÜzgünMutluMutluMutluGüleçMutlu

 • cutout

  cutout. 4 yıl önce demiş ki;

  final bölümü nü yüklermisiniz.

 • xxZUZUMxx

  xxZUZUMxx. 4 yıl önce demiş ki;

  Hani bu dizinin Aytekin Ataş'tan "ben sende tutuklu kaldım" şarkısı çalarkenki sahneleri????? Neden kestiniz?

 • AdaTK

  AdaTK. 4 yıl önce demiş ki;

  Ben hiç bir dizi yada program için hiç yazı yazmamıştım. İlk defa o kadar yürekten o kadar içten bir dizi olduğu için ben de destek olmaya gayret ettim.. Son Yıllarda çok değişik konuları ele alan bir çok yerli dizi izledik fakat şunu belirtmeliyim ki, her zaman bende bir iz bırakan Asmalı Konak, İkinci Bahar sıcacık hikayesi ile hatırlıyorum.

  Şimdi aynı duyguları Bir Bulut Olsam' ı izlerken yaşadım. Şunu söylemeliyimki son zamanlarda tüm bölümlerini takip ettiğim tek dizi bu dizi oldu. Toplumsal sorunlarımızın bir çoğuna parmak basmış olmanız, bu diziye ayrı bir keyif verdi. Mustafanın, yanlış ama büyük aşkı, törelerimiz, Narin'in yaşadıkları, gerçekten hala böyle Küçük kadınlarımız var ve bu çağda bile yenileri gelmeye devam ediyor. İnci anne ve Doktor Serdar'ın bir şeyleri düzeltmek için verdikleri çaba ve güzel yürekleri , yardımseverlikleri, bunların hepsi bizim Toplumumuzun gerçekleri. Serdar'ın saf ve huzur verici aşkını, Mardin'de yaşanan katliyamı, domuz gribini, aile bağlarının, bir annenin aileyi ayakta tutma mücadelesini yaşadık.Bir genç kızın büyüme mücadelesini, hayata tutunmak için bulutlarla konuşmasını, dualar etmesine tanık olduk..İyilik kazanacak dedi İnci anne ve kazanıyorda.. Sevmeyi yürekten sevmeyi yaşadık.. İnci anne ile Serdar'ın anne-evlat sevgi büyüklüğünü kalbimize kazık... Tüm ekibi bir kez daha taktir ediyorum. Ellerinize ve yüreğinize sağlık. Müzik tüm konuları öyle yüreklere işledi ki, hepimizin kalbini ısıttı..Umarım dizinizin Finali mutlu sonla bitiyordur. Serdar ile Narin'in imkansız görünen aşkları umarım mutlu bir sona ulaşabilir ve umarım Mustafa da içindeki çelişkileri ve hatalarını yoluna koyarak, karısı ve çocuğu ile mutlu bir sona kavuşur.

  Merakla yeni çalışmalarınızı bekliyoruz. Size ve dizideki ekip arkadaşlarınıza, Oyunculara, Sayın Meral Okay'a, TIMS'e, yönetmenine, kameramanına, ışıkçısına herkese herkese bize bu keyifi saatleri yaşattıkları için bir kez daha teşekkür ederim..

 • dizisever77

  dizisever77. 4 yıl önce demiş ki;

  sayın admin hersey cok ii supersiniz ama bi sorunumu belirtmek istiyorum. Bu bir bulut olsam dizisinin bazı yerlerini atliyorsunuz kisaltma var bazi yerlerde dizi kaciyor. Lutfen her sahnesini vermeye çalisirsaniz daha mutlu olacagiz. teşekkürlerr

 • yucelen

  yucelen. 4 yıl önce demiş ki;

  slmmm dizinin takipçilerindenim fakat dizi bir kaç bölüm sonra bitiyor sizlerlede paylaşmak istedim bu bilginin kaynağı malesef doğruuu

 • meltem33

  meltem33. 4 yıl önce demiş ki;

  harika bir bölümmmmm.

 • direm

  direm. 4 yıl önce demiş ki;

  lütfen ses ayarlarını yapın,son ses açtım yine doğru dürüst duymuyorum.Sevgiler.......

 • flowergarden

  flowergarden. 4 yıl önce demiş ki;

  süperdi ellerinize sağlık

 • senay02

  senay02. 4 yıl önce demiş ki;

  of harika bir bölümdü bence asıl olaylar şimdi başlayacak emekleriniz saolun